Sea & Air

TRANSPORT MORSKI i LOTNICZY

Wiemy, że transport towarów, niezależnie od tego, czy są to przesyłki morskie, kolejowe, czy wysyłane drogami powietrznymi, jest kluczowy dla każdego poważnego biznesu.

Oferujemy kompleksową obsługę transportu morskiego, obejmującą zarządzanie dokumentacją, obsługę celną i portową.

Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno transport pełnych kontenerów (FCL), jak drobnicy (LCL).

Specjalizujemy się również w organizacji transportu w pełnych kontenerach (FCL), jak i drobnicy (LCL), dla ładunków neutralnych, niebezpiecznych (IMO), wymagających utrzymania kontrolowanej temperatury (kontenery RF), a także dla sprzętu specjalistycznego, odpowiednio do potrzeb i możliwości załadunkowych -kontenery przystosowane do załadunku z góry (OT) i z boku, (FR).

Logistyka powietrzna
– szybkość i bezpieczeństwo

Gdy liczy się czas, wybór logistyki powietrznej jest najbardziej oczywisty. Oferujemy usługi przewozu lotniczego, które charakteryzują się wysoką efektywnością, szybkością i bezpieczeństwem. 

Nasza sieć powiązań na całym świecie umożliwia nam szybki i bezpieczny transport towarów w dowolne miejsce na ziemi. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić Ci transparentność i kontrolę nad całością procesu.

Pośredniczymy w ubezpieczeniu cargo we współpracy z najlepszymi brokerami i firmami ubezpieczeniowymi.

Transportując towary z Far East i Middle East dla naszych partnerów, potrafimy zauważyć rosnące napięcie na Morzu Czerwonym. Natychmiast informujemy klienta, że nie będziemy ryzykować walki z plemionami Huti na morzu… lecimy starym szlakiem jak Magellan, ale dzięki temu Twój towar będzie bezpieczny. Niezwłocznie korygujemy czasy i przez 24h dbamy, aby Twoje interesy były zabezpieczone i aby dotarły do celu. 😊

Logistyka morska
– ekonomiczność i skalowalność

Jeśli Twoim priorytetem jest ekonomiczność i możliwość przewozu dużej ilości towarów, nasza oferta logistyki morskiej jest idealna.

Zapewniamy pełną obsługę przewozu morskiego, w tym zarządzanie dokumentacją, celną i portową.

Nasze wartości to:

Rzetelność i szybkość dostępu do informacji:

Dostarczamy informacje umożliwiające błyskawiczne decyzje.

Transparentność wyceny i oferty:

Zapewniamy pełną przejrzystość kosztów – cena, którą widzisz, jest ostateczna, bez ukrytych opłat i dopłat.

Bezpośredni kontakt:

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Rozumiemy, że transportowane przedmioty są Twoim interesem i zamrożonym kapitałem, który może decydować o Twoim sukcesie. Dlatego traktujemy powierzone nam zadania z największą powagą, jakby były naszymi własnymi.

Bezpośredniość w komunikacji:

Jesteśmy otwarci i szczerzy – przedstawiamy ryzyka oraz możliwości. Ty decydujesz, mając pełną wiedzę o dostępnych opcjach. Jeśli uznajemy, że nie jesteśmy w stanie sprostać zadaniu, będziemy o tym otwarcie mówić, ponieważ naszym celem jest osiągnięcie efektu satysfakcjonującego obie strony.

Pamiętaj, że dla nas transport oznacza więcej niż tylko przewóz – to zobowiązanie do dostarczenia wartości, na której Ci zależy.

Morzem czy po niebie?

W jakikolwiek sposób potrzebujesz zrealizować transport, u nas go znajdziesz.

telefon: +48 737 477 793
e-mail: gdynia@jitl.pl

Zbudowaliśmy silne relacje z partnerami

Znamy i współpracujemy z niemal wszystkimi liniami lotniczymi i terminalami lotniczymi Cargo w naszym kraju. Mamy utarte ścieżki i sprawdzone metody działania.

Zbudowaliśmy swoją sieć połączeń międzynarodowych

Międzynarodową sieć agentów WCA, do której należymy, daje nam możliwość współpracy z zaangażowanymi i bezpiecznymi partnerami na całym świecie (sieć zabezpiecza gwarancje finansowe).

Znamy rynek, jesteśmy praktykami od lat

Mamy wypracowane rozwiązania na lotniskach europejskich, pozwalające na dające na szerszy zakres możliwości serwisowych, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Close Search Window