Szukamy pasjonatów
branży transportowej

Szukasz miejsca, w którym Twoja praca będzie doceniana, a Ty będziesz mieć możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia? Zostań częścią naszego zespołu!

Jeśli jesteś człowiekiem z inicjatywą, to umów się z nami na kawę, zadaj wszystkie pytania, powiedz jak chcesz, żeby wyglądała Twoja współpraca z nami… i zaczynajmy tak szybko jak możemy! 😊

W Just in Time Logistics wiemy, że nasza siła leży w naszych ludziach. Jesteśmy dumni, że nasi pracownicy są kluczem do naszego wspólnego sukcesu. Każdy członek naszego zespołu przyczynia się do naszej misji dostarczania najwyższej jakości usług logistycznych na świecie.

Praca w branży logistycznej daje szereg możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia. Zrozumiesz, jak działa globalny handel, poznasz różne aspekty przepisów celnych i dowiesz się, jak zarządzać łańcuchem dostaw w skomplikowanym, dynamicznym świecie.

Stawiamy na rozwój. Szanujemy i cenimy różnorodność doświadczeń i perspektyw naszych pracowników, dając im szereg możliwości szkoleniowych i rozwojowych.

Nieważne, czy jesteś doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie, czy dopiero zaczynasz swoją karierę – w Just in Time Logistics masz szansę się rozwijać i rosnąć.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, ceni profesjonalizm i jest gotowa do ciągłego uczenia się, chcielibyśmy Cię poznać. Dołącz do nas, by razem budować przyszłość logistyki!

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Czekamy na Ciebie, abyś mógł stać się częścią naszej niezawodnej drużyny, dostarczającej usługi logistyczne na najwyższym poziomie.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

CV@JiTL.pl

ZOBACZ NASZE REKRUTACJE:

Wejdż na profil w Pracuj.pl

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ NA

naszym profilu na GoWork

Close Search Window