Jesteśmy operatorem logistycznym 360°

#POLSKA #ROAD #TRANSPORT #WAREHOUSE #AGENCJACELNA #SEA&AIR #EUROPA #ISO #WSK #TIR #BUS #LTL #FTL #EXPRESS #WARSZAWA #TARNOWSKIE_GÓRY #TYCHY #SZAŁSZA

W ciągu jednego roku sporo się u nas dzieje

BIUR LOGISTYCZNYCH 
JiTL
DZIAŁA W POLSCE
0
WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW NA POKŁADZIE
0
W TYLU KRAJACH BYŁY 
NASZE TRANSPORTY
0
TYLE TRANSPORTÓW ZREALIZOWALIŚMY DLA NASZYCH KLIENTÓW W 2023​
0
KILOMETRÓW PRZEJECHAŁY W 2023 NASZE POJAZDY
0
TON PRZEWIEŹLIŚMY W NAJRÓŻNIEJSZE MIEJSCA ŚWIATA! ​
0

,

Używamy metodologii Just in Time

pochodzącej z Japonii. Została ona pierwotnie rozwinięta przez firmę Toyota w latach 60 i 70 tych XX wieku.

Dzięki JIT magazynujemy tylko to, co jest absolutnie konieczne. Zero zbędnych kosztów, zero marnotrawstwa. Eco friendly.

Zapewniamy, że materiały trafiają do Was dokładnie wtedy, gdy są potrzebne. Bez opóźnień, bez problemów.

Każdego dnia dążymy do perfekcji. Każdy błąd jest natychmiast rozwiązywany, by dostarczyć usługi najwyższej klasy.

Ścisła współpraca oparta na zaufaniu i doświadczeniach gwarantuje, że procesy działają jak w zegarku.

Wspólnie dowozimy sukces

Nasza firma stoi na fundamencie solidnej współpracy z partnerami.

Podstawą kontaktów z firmą Just in Time Logistics jest rzetelność, fachowośc, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta.
Dawid Turski
Trio Line Polska, Logistics Manager
Firma Just in Time Logistics jest naszym wieloletnim partnerem i wspiera nas zarówno w zakresie doradztwa, jak również w organizowaniu i realizacji transportów lądowych (krajowych i międzynarodowych).
Piotr Natanek
Napido, Właściciel
Usługi transportowe i magazynowe świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej, zawodowej staranności. Dzięki temu firma JITL zyskała u nas bardzo dobrą opinię, co pozwala polecić ją jako sprawdzonego partnera.
Janusz Bialik
Johnson Matthey Battery Systems, Logistics Manager

NASZA WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Branża logistyczna i transportowa stoi w obliczu fascynującej przyszłości pełnej innowacji. A my w tej przyszłości szykujemy sobie przestrzeń do działań.

W miarę wzrostu świadomości ekologicznej, dążymy do minimalizowania wpływu na środowisko, na przykład poprzez wykorzystanie pojazdów elektrycznych i napędzanych gazowo, optymalizację tras i redukcję opakowań.

Globalizacja będzie wymagała od firm nawiązywania partnerstw na całym świecie, aby oferować kompleksowe usługi na globalnym rynku. Stale przygotowujemy się do tego kierunku.

Podejmujemy działania odpowiedzialne społecznie

Od początku działania grupy JiTL, wspieramy wartościowe lokalne inicjatywy, gdyż wiemy jak ważny jest pozytywny wkład do lokalnych społeczności. Wiemy, że naprawianie świata należy zacząć od swojego najbliższego otoczenia. Co też czynimy.

Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli

Co roku fundujemy stypendia dla uczniów Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli, czyli tzw. Ekonomika mieszczącego się w Tarnowskich Górach.

WYPRAWA NA KILIMANDŻARO

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ NIE JEST PRZESZKODĄ W REALIZACJI MARZEŃ, a potwierdzeniem na to, jest niezwykły plan Piotra Żurka – niewidomego fizjoterapeuty z Tarnowskich Gór, który jest pomysłodawcą WYPRAWY NA KILIMADŻARO!

Wspieramy pana Piotra w jego niesamowitych wyczynach. Zachęcamy do zajrzenia na profil Wyprawa na Kilimandżaro oraz do wsparcia Zrzutki na kolejną wyprawę.

Close Search Window