Ogłoszenia praca

Jeśli szukasz nowej pracy w branży logistycznej, a jesteś z Katowic lub okolic, to rzuć okiem na nasze rekrutacje. Szukamy osób, które obsadzą stanowiska spedytorów w nowo powstającym oddziale. W grę wchodzi praca hybrydowa.

Czego wymagamy:
✅ Doświadczenia w organizowaniu krajowego lub międzynarodowego transportu drogowego.
✅ Umiejętności pracy w zespole. Niezmiernie ważne jest dla nas zachowanie dobrej atmosfery w pracy. Chcesz wiedzieć więcej, porozmawiajmy, poznajmy siebie i swoje oczekiwania.
✅ Umiejętności komunikowania i rozwiązywania problemów związanych z pracą w branży logistycznej.

Mile widziane na stanowisku spedytora:
✅ Jeżeli masz pomysły na pozyskiwanie nowych klientów lub przewoźników, ale w obecnej pracy nie czujesz wymiernych korzyści ze swojej pracy – porozmawiajmy o możliwościach.
✅ Świetnie, jeśli dobrze czujesz się w prowadzeniu pojazdów własnych i kontraktowych, potrafisz dochodzić do porozumienia z kierowcami i przewoźnikami.
✅ Wsparcie przy pozyskiwaniu klientów na rynku krajowym i zagranicznym.

Co będziesz robić:
✅ Stanowić wsparcie i merytoryczny kontakt dla naszych klientów.
✅ Organizować transporty drogowe krajowe i zagraniczne. Szukamy osób, które zrozumieją problemy logistyczne naszych klientów od A do Z i będą w stanie zaproponować możliwe rozwiązania.

Oferujemy:
✅ Od pierwszego dnia uzyskasz wsparcie od całego zespołu, żebyś sprawnie odnaleźć swoje miejsce w nowej pracy.
✅ Dbamy o Twój komfort, dlatego zapewnimy Ci elastyczne podejście.
✅ Umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia, to Ty decydujesz! Gwarantujemy także przejrzysty systemem premiowy, który realnie motywuje i się opłaca!
✅ Twoje przyszłe benefity: porozmawiajmy o nich na spotkaniu. Powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania.
✅ Nieformalną atmosferę, brak dress-code, kawę, herbatę i cukier do woli 😃

Na pozostałe tematy porozmawiajmy osobiście na spotkaniu.

Jesteśmy firmą z sektora Transport-Spedycja-Logistyka, która stawia na ludzi i atmosferę pracy. Jako ponad 50-osobowy zespół, nie tylko realizujemy zlecenia kontraktowe, ale także nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Nie boimy się wyzwań, bo współpracując osiągamy więcej.

Nasza praca to nie tylko spedycja, ale kompleksowa obsługa logistyczna, co pozwala nam na pełną obsługę klientów. Praca u nas oznacza brak monotonii i dużą satysfakcję, którą odpowiednio wynagradzamy. Dążymy do bycia jak najlepszym i zgranym zespołem logistycznym.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać w przyjaznej atmosferze, gdzie szefostwo jest otwarte na dialog, a zespół ma realny wpływ na kierunki rozwoju firmy, to JUST IN TIME LOGISTICS jest miejscem dla Ciebie.

Wyślij nam zgłoszenie na adres cv@jitl.pl

Rekrutacja #JustInTimeLogistics #Logistyka #Transport

Szukamy do pracy w Katowicach

Comments are closed.

Close Search Window