Worklife

Miło nam poinformować, że ostatni audyt dotyczący dwóch nowych lokalizacji zakończył się sukcesem. 🥇 Dzięki temu, lokalizacje w: Tarnowskich Górach, Tychach, Warszawie, Szałszy i Zabrzu mogą od teraz pochwalić się certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001.

Certyfikat ISO 9001 to międzynarodowy standard zarządzania jakością, który gwarantuje, że oferowane usługi spełniają oczekiwania klientów, a procesy biznesowe są ciągle udoskonalane. ISO 14001 z kolei podkreśla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska poprzez efektywne zarządzanie wpływem działalności firmy na otoczenie.

Ten krok wskazuje na nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości oraz działanie w zgodzie z najlepszymi praktykami ekologicznymi. Cieszymy się, że nasze wysiłki w dążeniu do doskonałości i zrównoważonego rozwoju zostały oficjalnie uznane.
Podziękowania należą się całemu zespołowi za ich wkład w osiągnięcie tego celu. To potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, umacniając naszą pozycję na rynku logistycznym.

ISO9001 #ISO14001 #JiTL

Comments are closed.

Close Search Window