Worklife

Priorytetem w całej organizacji Just in Time Logistics, jest stały rozwój. Dążymy do stworzenia mocnej polskiej marki, która zagości na dobre w sektorze logistyki i transportu. Sprawia to, że członkostwo w organizacji zrzeszającej aktywne firmy z tej branży wydaje się nam oczywiste.

Dołączyliśmy do Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. PISiL to organizacja, która powstała w 1993 roku i po dziś dzień zrzesza przedsiębiorców, którzy zajmują się logistyką, spedycją przewozami i transportem produktów.

Izba chroni prawa i reprezentuje interesy członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego oraz wobec międzynarodowych organizacji spedytorów, załadowców, przewoźników lub innych, których działalność dotyczy sfery zainteresowań zawodowych członków;

Jako członek Międzynarodowej Federacji Spedytorów „FIATA” w Zurichu, Europejskiej Organizacji ds. Spedycji i Logistyki „CLECAT” w Brukseli, Krajowej Izby Gospodarczej, a także jako członek stowarzyszony Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, pełni kluczową rolę w branży logistycznej.

Oznacza to znaczący krok w naszych dążeniach do rozwijania marki Just in Time Logistics Sp. z o.o. zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Comments are closed.

Close Search Window